Budopunkt – to jeden z projektów gdzie klient sam wstawił treść strony i może ona ją w pełni edytować. Inaczej klient był twórcą treści na bazie określonych ustawień systemu CMS i szablonu. Oczywiście takie podejście znacznie ułatwia wprowadzanie zmian na stronie w chwili kiedy są szybko wymagane.

Strona internetowa firmy AnnaPolTravel – została wykonana w 100% zdalnie. Jest to tak zwana strona firmowa, gdzie znajdziemy podstawowe informację o firmie, oferowane usługi, w tym przypadku np. sprzedaż biletów lotniczych, opisy wycieczek. Strona jest wykonana w technologii responsywnej. Tutaj również klient może samodzielnie pracować na stronie, może edytować treść praktycznie całej strony.

Bardzo ciekawa strona dla klienta prowadzącego agroturystykę w Bieszczadach. Tutaj wita na slider z 3 zdjęciami na całej wielkości ekranu z opisem Bieszczad. Strona ma lekkie powiązanie z projektem stron typu ONEPAGE. Wszystkie podstawowe informacje są zgromadzone na jednej głównej stronie, ale klient może przejść z tych obszarów dalej i zapoznać się ze szczegółami. Strona WWW powstała także zdalnie. Klient ma pełne prawo do edycji strony, klient dostał także dokumentację w postaci Videoporadników.

Strona internetowa developera z Lublina. Strona bardzo rozbudowana, ma wiele dodatkowych opcji. Wykonana na bazie CMS, klient może samodzielnie zmieniać treść strony, dokładnie zmienia treść związaną ze stanami mieszkań, edytuje ceny oraz galerię z postępów prac. Dodatkowo na stronie jest zaimplementowany dodatek który pozwala sortować tabelę jak w Excelu, bardzo przydatna funkcja. Klient może także pobrać plan danego mieszkania w PDF. To ostatnia strona jaką wykonałem w polaczeniu technologii Flash i HTML (z wiadomych powodów zakończyłem implementowanie Flash na stronach). Jednak ciekawym jest to, że klikając na obrazek bloku można wybrać interesujące piętro, następnie mieszkanie z planu danego pietra. Od razu się podświetli i klient będzie wiedział czy jest zajęte czy wolne.

Sklep internetowy producenta akcesoriów motocyklowych, bardzo ciekawy projekt z uwagi na formę realizacji. Wykonany w 100% zdalnie, beż żadnego telefonu tylko komunikacja meilowa i przez poradniki video.  Ogólne założenia strony zostały ustalone. Wprowadziłem większość mechanizmów oraz ogólny układ strony. Elementy graficzne zostały przygotowane przez klienta. Po uruchomieniu na serwerze testowym, ustaliliśmy poprawki i strona została rzucona w świat, w międzyczasie było jeszcze kilka aktualizacji oprogramowania i zmian graficznych. Klient ma prawa do edycji treści na całej stronie. Z uwagi na to, że jest to sklep klient może zarządcza całym sklepem, nie tylko wprowadzać produkty i zmieniać statusy zamówień może jeszcze zmieniać dane wysyłkowe, dodawać kategorie, konfigurować płatności i tak dalej. Strona internetowa jak widać jest tutaj połączona ze sklepem i wszystko jest spójne, dodatkowo klient może zamieszczać treści jak w zwykłym cms, dodaje relacje z wycieczek czy wyniki testów, jest też galeria.

Typowa strona wizytówka, jednak wykonana w nowoczesnym stylu. Na pierwszym planie jest zdjęcie, które tworzy wizerunek firmy, niejako kształtuje nastawienie do firmy. Na tle zdjęcia pojawiają się hasła z podstawowymi usługami. Na górze jest responsywne menu, pod spodem podstawowe informacje. Strona świetnie współpracuje z urządzeniami mobilnymi.

Zrób ze mną więcej!!!

Dodatkowo oferuję budowę serwisów opartych o galerie zdjęć, kalendarze wydarzeń i wiele innych. Ze mną możesz zabezpieczyć swoją stronę przed włamaniem, zaktualizować system czy dokonać migracji. A dodatkowo jeśli chcesz założyć kanał na Youtube luba stronę fanpage na Facebook, Twitter czy innym serwisie społecznościowym – ZAPRASZZAM!